Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes babám hetente 10-15...

7 hetes babám hetente 10-15 dkg-ot gyarapszik. Tudom, hogy a minimum szintet eléri, de nem kevés ez? A hazahozatalhoz képest 840 g ment fel. Naponta 800 g körül eszik.

Figyelt kérdés
Csak anyatejes, váltott mellből szoptatom, 120-150 g-okat eszik, reggelente akár 180-at is.
2009. márc. 3. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

Ne izgulj, normális a gyarapodás, az a lényeg h hízik.

Nekem viszont 50-60 at eszik napi 8 szor , s mi is 800g pluszba vagyunk a hzahozatali súlyhoz.szóval örülj h jó az étvágya.

boldog babázást

6.5 hetes kislány anyucija

2009. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,akkor megnyugodtam!! Épp azért izgultam, hogy nagyon kis 'beles',de hova tűnik a sok tejci róla? :-) A pelusokat viszont szépen telepakolja ezzel-azzal :-)
2009. márc. 3. 10:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy akis falánk természetesen kisfiú :-))
2009. márc. 3. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is most vagyunk 7 hetesek, a hazahozatalhoz képest 1,3 kg-ot hízott. Egyszer többet, egyszer kevesebbet eszik. Szerintem ne izgulj, tudja ő hogy mennyit akar enni!
2009. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha kiegyensúlyozott kisbaba és annyit eszik, amennyit írtál cseppet se aggódj.

Az és kis haspók fiam 100-140 között eszik általában (bár ha olyan kedve van, akkor csak 80-t), napi 6*. A hazahozatali súlyához képest 1 kg-ot hízott.

2009. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja és 7 hetes ő is
2009. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon kiegyensúlyozott baba,csak akkor sírdogál,ha fáj a pocak,vagy nagyon kimerült...Az éhséget általában nem várom meg, hogy sírással jelezze, mert addigra eszünk :-) Ma pl. 3 kajából 470 g-ot evett :-PP
2009. márc. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!