Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A decemberi lefejt tejet ami...

A decemberi lefejt tejet ami a fagyasztóban van meddig használhatom fel, hány hónapig még?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

szia!

én mindenütt azt olvastam hogy a fagyasztott tej eltarthatósága 3 hónap...szerintem a tiéd lassan elromlik...

2009. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Három hónap? Én meg mindenhol hat hónapot olvastam, csak biztos szerettem volna lenni, hogy tényleg annyi-e.. Szerintem a fagyasztott tejcit nemcsak három hónapig lehet felhasználni, szerintetek?
2009. márc. 3. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
6 hónap!!!!!! Jól tudod, ez 100% !!!!!!!
2009. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. márc. 3. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, 6 hónap!!! Védőnő mondta:)
2009. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapig felhasználhatod:)) Én most kezdem majd a főzelékekbe rakni. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én az elsővel értek egyet, nekem a kórázi védőnő és a saját védőnőm is 3 hónap mondott, sőt a szoptatási tanácsados könyvemben is ez van
2009. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én olvastam és hallottam 6 hónapról és 3-ról is. Hogy mi az igazság? Ki tudja... Egy biztos. Akinek sok a teje, annak felesleges a 3 hónapnál régebbit tárolnia, ha tud helyette frisset fagyasztani. Akinek meg kevés, az örül, ha a 4-5 hónaposat is oda tudja adni a babájának. Ha tisztán, steril edénybe lett fagyasztva, szerintem nincs gond vele, ha "öregebb" 3 hónapnál. Én legalábbis oda merészeltem adni a babámnak.

(Csak halkan jegyzem meg: nem vagyok kíváncsi az errefel elítélő megjegyzésekre!)

Mindenkinek boldog babázást és jó egészséget kívánok!

2009. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!