Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iker babáidat hogy szoptatod?...

Iker babáidat hogy szoptatod? Egyszerre vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
És amikor már nagyobbak,akkor ha az egyik szopizni akar,a másik is megy vagy hogy működik ez?Olyan kíváncsi vagyok erre.
2011. ápr. 15. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az öcséméknek ikreik vannak. Egyszerre szopnak, bizony alkalmazkodniuk kell egymáshoz. A szoptatási időt max 10-15 perccel szokta tologatni a sógornőm. Most 14 hónaposak a fiúk, és még 5x szopnak egy nap,reggeli előtt, és étkezés után.
2011. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egymás után szoptattam őket. 4 hónapos korukig tudtak szopizni, utána elment a tejem.

Általában kivárták egymást.

2011. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amig kicsik voltak egyszerre szopiztak, amikor meg nagyobbak 3-4 hósak,akkor meg külön (nehéz volt már egyedül cicire tenni, tartani, fájt a hátam) meg amig kicsik voltak sem mindig ettek egyszerre, csak amikor úgy alakult. Azután meg kivárták egymást, meg nem is egszerre lettek éhesek általában.
2011. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!