Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » More milk, homeós bogyók,...

More milk, homeós bogyók, szoptatós teák, görögszénamag - fogyaszthatom ezeket mind egyszerre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, csak akkor nem fogod tudni, hogy melyik használt
2011. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
Homeopátiás bogyókkal mindent fogyaszthatsz. Ugyanannyi, mintha tejcukorral fogyasztanád, azaz semmi különbség, mivel nem is többek annál. (Csak SOKKAL drágábban! Kb. 0,4MHUF/kg áron veszel ízetlen cukrot...) A szoptatós teák a tejelválasztást serkentik, akárcsak a másik kettő, úgyhogy a görögszénamag-mennyiséget magában bármelyik fedezi, úgyhogy nem szükséges mindent együtt. Nem mellékesen: a legjobb tejelválasztás-serkentő maga a szoptatás. Minél gyakrabban szoptatsz, annál jobban megy majd.
2011. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is rengeteg mindent próbáltam annak idején (bogyókat, teákat, kapszulákat, stb.), mire rájöttem, hogy tényleg a szoptatás a legjobb tejserkentő. Súlyos ezreket hagytam ott állandóan a gyógynövényboltban.... Mára ott tartok, hogy csak szoptatós teát iszom napi 2 filtert, illetve mellé rengeteg más folyadékot (alk. mentes sör, víz, sima tea, leves) és még mindig naponta 5x szopizik 10 hónapos kisfiam.


Most, hogy sorban jönnek a fogai és többször kér cicit a megnyugtatása miatt, egyre több a tejem. :) Pedig nagyon vékony testalkatú vagyok, pici mellekkel.

2011. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is teázom, bár mielőtt kipróbáltam volna utána jártam hogy kinek mi a véleménye erről.Én a fiamnak mecsek baby teát szoktam adni, nem mindig mert én meg tejszaporító teát iszom szintén a mecsek-től.. és nekem bevált.volt olyan reggelem hogy arra keltem hogy a bal cicimből szivárgott a tejcsi.

A fiam 1 hónapos és 9napos első baba, nem fejek, mert mire lefejem addigra pont nem termelődik újabb.és amit lefejtem az meg iszonyú kevés számára, egy nap simán befal 500-600 ml-t.Így is kicsit ki vagyok akadva ugyanis 4310 grammal és 58cm-rel jött a világra természetes úton és a korához képest szerintem kicsit "izmos" 5720 grammot mértem pucéran úgy hogy semmi nem volt rajta.Nem bukik sokat, nem etetem feleslegesen, büfiztetem, és vizet vagy teát szoktam még neki adni főleg ebben a nagy nyári melegekben.

2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:39-es! Akkor ezek szerint volt olyan időszakod, amikor nem volt elég a tejed, aztán mégis elég lett? Mikor volt ez? Jól jönne egy kis bíztatás.
2011. jún. 7. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt olyan időszak, egyszerűen csak nagyon jól akartam csinálni és sokáig szerettem volna szoptatni, ezért próbálgattam mindenfélét.


Aztán kb. 4 hónapos volt a babám, amikor végre elfogadtam, hogy a legjobb tejszaporító Ő maga. Azóta ügyelek, hogy legalább 3 liter folyadék menjen be (ahogy fent is írtam) és sokat és sokfélét eszem. :)


Hidd el, a babád tudja, mi a dolga, Neked pedig csak annyi, hogy amikor tudod és Ő igényli, akkor mellre teszed. SOk sikert!

2011. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Egyszerre nem ajánlott ket szedni (pláne nem mindet), mert gátolják egymás hatását. Olyan, mintha 5-féle gyógyszert szednél ugyanarra a betegségre..

És egyetértek, a szoptatás a legjobb tejszaporító. Ha jó a szopis technika, jó eséllyel lesz elég tejed egyéb segédeszközök nélkül is.

2011. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!