Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 és fél hónapos babámat csak...

4 és fél hónapos babámat csak szoptatom, kb. 4 napja állandóan cicilne, lehet hogy már nem elég neki a tej? Honnan tudom, hogy kell-e már pótolnom valamivel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen időszak. Nyugodtan szoptasd meg annyiszor, ahányszor igényli, néhány nap alatt több tej fog termelődni. Én is mindig így csináltam, soha nem pótoltam. Most 6 hónapos a csajszi és kizárólag csak tejcsizik. Ha pótolod, nem fog több tejed termelődni, így csak egy ördögi kör alakul ki. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazat adok az elottem szólónak, szopós babáknál nem lehet olyan idobeosztást csinálni mint a tápos babáknál (pl. csak 3 óra elteltével ehet újból). vannak idoszakok mikor tobbszor kérnek van amikor kevesebbet. és igen minnél tobbszor eszik annál tobb a tej.
2009. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!