Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Par napos babanal honnan...

Par napos babanal honnan veszem eszre hogy ehes?

Figyelt kérdés

Nem sir,ebredes utan nezelodik,ugy elvan.Olyan mintha ha kap enni eszik kb., ha nem kap ugyis jo.

Hany korty szopival vannak el,es kb mennyi ideig?


2009. márc. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám folyamatosan evett volna.... Ha keres, akkor éhes! Nálunk egy szopi tartott kb egy óráig, és utána sem volt sok szünet! Kortyra nem tudom, mert sokat kellett büfiztetnem, és állandóan elaludt a cicin! De ha éhes lesz, jelezni fogja!
2009. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám sose sír, ha éhes (kivéve a reggeli első kaja). Mindig én próbálkozok, ha már úgy gondolom, hogy eltelt sok idő (2-3 óra), akkor ráteszem cicire. Ha kell neki, eszik, ha nem, nem. Most 3 hónapos, de pár hetesen még 1-2 óránként próbálkoztam nála, általában sikerrel. Én úgy vagyok vele, hogy inkább sokszor egyen kevesebbet, de valaki a rendszeres evés híve, és kivárja a 3 órákat.
2009. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy hány korty, az enyém szinte rögtön beállt (3. nap) a 3-4 óránkénti ébredésre, olyankor szólt is (ő ébresztett éjszaka).

Mikor felébredt és "szólt", akkor kapott enni, de néha talán már előbb is kapott, minthogy szólt volna, volt, hogy visszautasította ilyenkor a cicit, akkor nem adtam.

Olyan 10 perceket töltött cicin.

2009. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!