Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit (t) egyek? Hogyan tudom...

Mit (t) egyek? Hogyan tudom megnövelni a tejem mennyiségét, és minőségét?

Figyelt kérdés

6 hetes kislányom nem bírja kivárni a 3 órás "szopiszünetet" sem.

Kérlek olyat ne is írjatok, hogy pihenjek sokat, mert az lehetetlen, egy 4 éves kisördög miatt :)

Segítsetek kérlek.


2009. márc. 4. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A tejed mennyiseget csak azzal tudod novelni, h minel surubben a cicidre teszed a bebid (esetleg fejes). Tudom, h ez nehez a masik gyerek miatt, de hidd el, megeri. Egyebkent ez a 3 oras dolog szerintem hulyeseg. Az en kisfiam, amig ilyen pici volt, 2 orankent szopikazott. Nekik meg nagyon pici gyomruk van.

A minoseget nem tudodm javitani. Hidd el, a te tejcsid a legjobb a babadnak! ~Nincs olyan h rossz minosegu anyatej. Az eleje mindig kicsit vizesebb ( a szomjusag oltasara szolgal), a java, ami kesobb jon, az a zsirosabb, taplalobb ( ez az igazi kajcsi a babad szamara).

2009. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod!Nem 3 óránként szoptatok,hanem ahogy a picim igényli :)
2009. márc. 4. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Igeny szerint az nagyon jo. Nekem kellett 2 honap, mig normalisan beallt a kereslet-kinalat. Ne ijedj meg, ha bizonyos idoszakokban ugy erzed kevesebb lesz a tejed, ugyanis nem a tej lesz kevesebb, hanem a babad eszik kicsit tobbet. Surubben kell olyankor szoptatni, eltarthat 3-4 napig is amig megnovekszik a tej a kicsi igenyeihez. Fontos, h ilyenkor probald kerulni a potlast.

Probalj normalisan etkezni. Tudom ket gyerekkel nehez, nekem eggyel sem mindig ment:-) Igyal sokat. 0.5-0.8 dl folyadekkal tobb eleg lesz. Nekem a szenhidrat tartalmu kajak is noveltek a tejcsi mennyiseget. Azt hiszem mar leirtam mindent, amit akartam.

az elso valaszolo voltam

2009. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mégegyszer, aranyos vagy =)
2009. márc. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!