Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az igaz, hogy a szoptatás 6...

Az igaz, hogy a szoptatás 6 hónapig hízlal, utána viszont fogyaszt?

Figyelt kérdés
A védőnőm mondta. Jó lenne, mert 4 hónap szopi nálam = +6 kiló.... :(
2009. márc. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem fogyaszt utána sem,de onnantól el kéne kezdeni más ételek gyümik bevezetését.Amugy a nagy könyv azt írja aki teheti 1 éves koráig szoptasson.Persze mind e mellett már kell kiegészítés is amit csak fokozatosan szabad bevezetni,figyelve a babád reakcióját egyes ételekre.Éppen ezért azt tanácsolják mindig csak 1 fajtát adjunk nekik napokig.Minden jót nektek!
2009. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 9 hónapos a babám. Én is hízékony vagyok, és nem tartozok azok közé, akiket a szopi fogyaszt. Kb. 2 -3 hete kezdtem el szobabiciklizni, addig nem mertem sportolni, féltem a tejcsi rovására megy, de szerencsére nem érzek változást, sem mennyiségben, sem minőségben. Mert akkor még most is hanyagolnám, a manó az első! Nekem fél év után sem sikerült csak a szoptatás hatására fogynom, pedig még mindig sokszor, sokat cicizik a babucim!

Remélem, Te sikeresebb leszel! Minden jót!

2009. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te jó ég!!!!Teljesen félreértettelek bocsi.Első vagyok!Inkább fogyaszt a szoptatás és nagyon jó hatással van a méhed regenerálódására is.Ami miatt hízhatsz az lehet a hormonok hirtelen zuhanásától illetve ingadozásától.Ilyenkor megfigyelhető a csomókban hulló haj is.Ne hagyd abba a szoptatást inkább próbálj változatosan étkezni.Egyél mindent:szénhidrát,fehérje,stb.Mindent.És inkább egyél többször kevesebbet.
2009. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ááááááááááááááá....akkor kisdisznó maradok....Üsse kő, a babucim az első! Pussz Nektek!
2009. márc. 4. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fogytam. 3 hónapos a babám és már rámjönnek a szülés előtti cuccaim, sőt... Napi 500 kcal energiát használsz fel a szoptatással (tejtermeléssel és tejelválasztással).

Persze gondolom ez is alkat kérdése.

2009. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a babám, szoptatom és egyre jobban fogyok :( Már hasonlítok egy gilisztához. Többet kéne enni, de nem megy, így pedig elvesz tőlem mindent a baba. Mindegy végülis, a lényeg, hogy ő hízzon, az pedig megvan :)
2009. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SZerencses vagy. En szoptatas alatt meg hiztam, pedig figyeltem a kajara. Most (mar enm szoptatok) kinlodom a fogyassal. Remelem csak osszejon:(.
2010. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!