Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nincs előtejem 35 hetesen,...

Ha nincs előtejem 35 hetesen, nem lesz olyan sikeres a szoptatás?

Figyelt kérdés
Előző babámmal már a 22. héten csöpögött, ilyenkor meg már törölközővel aludtam. Nagyon sikeresen szoptattam is 21 hónapig. Mostani terhességemnél viszont nincs előtejem! :( A védőnő azt modta, akkor sikertelenebb lesz a szoptatás. Ez igaz?
2011. ápr. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem volt elotejem sot, szules utan csak 3 nappal indult be. Szorgalmasan fejtem szopi utan es neha 2 szopi kozott is, hogy minel tobb termelodjon. Nem lett annyi, hogy eleg legyen egesz nap, hozza kell taplalnom. :(
2011. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem végig volt elötejem. a szülés elötti napokban egy csepp sem lett, és egyáltalán nem indult be, egy csepp sem jött, aztán gyógyszer beindította és el is apadt. 30-ik héttöl volt elötejem, sokszor csöpögött is.


mit jelent sikeresnek lenni vagy sikertelennek a szoptatásban.

2011. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a védőnőnek! Ne higyj neki. Nem késő még, hogy beinduljon. Általánosságban csak a szülést követő napokban szokott.
2011. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nincsen összefüggés szerintem. Nekem egyáltalán nem volt előtejem, mégis második nap belövellt, 14 hónapig szoptattam, 6 hónapig kizárólagosa, és a héten még dobtam ki elfelejtett tejet a fagyasztóból:D

Szóval nyugi, az hogy nincs előtej, nem jelenti azt feltétlenül, hogy nem fogsz tudni szoptatni.

2011. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nem volt előtejem. szülés után a 4. napig 3 cseppeket fejtem, lactoherb-et ittam, aztán beindult, 13 hónapig szoptattam, 8 hónapig egy másik babának is én adtam a tejet.
2011. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egy csepp előtejem sem. A 3. napon belövellt nagyon durván, azóta is csak szoptatok, a babám jövő héten lesz 6 hónapos, de anyatejcsin kívül még nem kapott mást. Szerintem nincs összefüggés, ne aggódj! Inkább minden este elalvás előtt képzeld el, hogy majd fogod szoptatni a babádat. Lásd magad előtt a szitut! Nekem bevált:o) Könnyű szülést Neked és boldog babázást!
2011. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egy csepp előtejem sem volt egyik babámnál sem. Sőt, először a terhesség alatti előtejről már csak szülés után a kórházban a többi anyukától hallottam. Mégis mindhárom lányom csak anyatejes volt 6 hónapos korukig, és legalább 18 hónapos korukig szopiztak.

A védőnőd meg egy hülye!

2011. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:
Nem igaz.
2011. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!