Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hany orankent akar szopizni...

Hany orankent akar szopizni es hany orankent szoptatjatok az alig egy hetes babatokat? Mennyit szopizik 1-1 alkalommal?

Figyelt kérdés

4 naposak vagyunk.

Nem tudjuk tartani a 3 orat de meg a 2-t sem a szopik kozt. Mert sir es keresi a cicit allandoan. Ja es a fel oras szopi ido is tovabb tart mert 10 perc utan bealszik a cicin aztan 10 perc szunet utan ismet eszik .... Igy van hogy egy orat is mellen van. Fel ora alatt 35 ml-t eszik ha tovabb van mellen akkor 60 ml.

Erdekelne a tapasztalatotok.


2011. ápr. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Az én picim volt hogy 1 órát volt cicin és kb 30-akat evett. Viszont azzal kibírt 3-4 órát is. De mivel kicsit sárga volt, szigorúan keltettem minden 3 órában. 2 hetes volt, amikor már 80at evett és az soknak számított. Kb 3 hónapos koráig 45 perces szopik voltak, most már 10 perc alatt végez. Az én lányom is mindig elaludt cicin, ébresztgettem, mindig akkor büfiztettem, vagy átpelenkáztam, de a mérleg is bejött, mert ahogy rátettük, felébredt. Ők tudják ilyenkor, hogy mennyit akarnak cicizni, ha csak szoptatni szeretnéd - igaz az macerásabb még ilyenkor - akkor tedd annyiszor cicire, ahányszor csak igényli. Idő kell mindkettőtöknek, míg megtanuljátok, hogyan a legjobb mindkettőtöknek és akkor már pikk-pakk menni fog minden. :) Sok sikert és kitartást!
2011. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
41%

Nem is kell semmiféle sztenderdnek megfelelni - a picid pontosan tudja és úgy is csinálja, ahogy neki "kell", ahogy jó! ;)

A lényeg, hogy szopizzon, amikor/ameddig csak szeretne (ez neki és a tejednek is szuper) és arra az egyre ügyelj, hogy a hátsó részt is alaposan kiszopizza.

2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!