Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Le lehet állni a szoptatással...

Le lehet állni a szoptatással pár nap alatt?

Figyelt kérdés
már nagy a fiam-nem is igényli,szépen iszik üvegből.pár napig csak az esti marad el,majd a reggel is-jó igy? haány napig tartott nálatok a fokozatosság?
2009. márc. 6. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, mivel nekem lassan fokozatosan apadt el, kb 2 hó volt, de ha alig van tejed abbahagyhatod ahogy írtad
2009. márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én drágám 1 évesen dönött úgy, egyik napról a másikra, hogy ő neki bizony egy kis cicizés se kell.

Előtte egy nappal reggel és este cicizett még.

Mivel egyik napról a másikra alakult így, ezért hiába próbáltam bármit ki, más helyzet, sötét-világos, még bimbóvédőt is, sehogy se kellett neki, ezért tápszert adtam reggelire meg estére is.

Szépen fogta a kis kezében az üveget.

Én meg fejtem még 1 hétig, mert féltem h a hirtelen leállás miatt bedurran, de sokat nem tudtam már naponta kifejni. Aztán 1 hét után nem erőlködtem tovább (bár nagyon megsirattam a dolgot:)))

És mi maradtunk annál, hogy a szopipárnára fekszik alvás előtt és ugyanúgy tartom mint amikor szopizott, így megvan az esti összebújás is.

Én így csináltam:)

2009. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, ennek ellenére még 6 hónap múlva is jött egy kis tej a mellemből, most hogy újra babát várok, most múlt el.
2009. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: én 1 hete nem szoptatok már, előtte csak este evett a mellemből a fiam. Az egyikben már szinte nincs is, a másik meg nagyon feszül, csomósodik(ha masszírozom is fáj és csak picit fejek belőle ami a masszírozás által kijön belőle) Borogatom, iszom zsálya teát, csináljak még valamit? Mikor nem fog fájni már?
2009. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, utolsónak írom,

ha nemcsak feszül, hanem rendesen fáj akkor,

melegvizes zuhany és fejni, mert a gyulladt részből ki kell jönnie, ha csak egy részét fejed ki akkor ami benne marad még nagyobb gyulladást okoz,

nem szabad 15 percnél rovább fejni mert beödémásodhat, fejés után pedig hideg borogatás jót tesz és ráadásul apasztó hatása is van, ha 1 nap alatt nem enyhül, akkor menj dokihoz és felr rá antibotikumot és elmúlik

2009. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen tökéletes és profi válasz az utolsó!!!! ( a második voltam:)
2009. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi:)
2009. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tehát akkor fejjem ki az egészet és utána borogassam? De akkor termelődik újból...meddig csináljam? Gyógyszert nem szeretnék szedni ha nem muszáj.
2009. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és alapból nem fáj csak ha masszírozom, hozzáérek.
2009. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok..

örülök,h mást is bekapcsoltam a beszélgetésbe.nem gond a pár csepp,csak a bedurranástól félek én is

2009. márc. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!