Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent cumisüveg előnye és...

Avent cumisüveg előnye és hátránya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak az én tapasztalatomat tudom vele leírni! Kisfiam szenvedett vele, mert nem tudta kiszívni belőle a tápszert, nagyon pici lukacska volt rajta...
2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak egy fajta tápszer jött belőle rendesen, váltanunk kellett tápszert, és az már nem jött rendesen, úgyhogy cumisüveget is váltottunk. Amúgy sokaknak ez az Avent válik be.
2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem már 8 éves a lányom,nekünk csak az volt és én nagyon szeretem.A tápszerhez a megfelelő cumit kell választani,másfajtát most is csak azt venném meg sőt még a mellszívó is az volt.
2011. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*másfajtát
2011. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem. A kislányom is csak küzdött vele, ráadásul hiába csak az 1-es lyukút használtuk, rengeteg levegőt nyelt. Aztán váltottunk, azóta Mam üveget használunk, nekünk ezerszer jobban bevált.
2011. ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a MAM-os sokkal jobban bevált mint az AVENT!

Az avent cumisüvegünk egyrészt azért nem volt jó mert ha rosszul dőltöttem akkor folyt belőle a cucc, és a cumija is kemény volt, ellentétben a mamossal.

2011. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*döntöttem
2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bevált, én már a 3hónapostól valót használtam de nekem nagyon bevált a kislányom elmúlt 2 éves és még mindig ugyanazt az üveget és cumit használjuk. Nagyon erős és így takarékoskodtunk is vele hiába akkor drágábbnak tűnt de megéri. Néha még most is kifőzöm és ezt is nagyon jól bírja.
2011. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az Avent üvegeken használom a Mamos etetőcumifejet. Ennek több oka is van:

-az Aventes cumifejen folyton csak cuppogott, rengeteg levegőt nyelt, és a tej/tápszer egy része kifolyt a szájá szélénél

-a Mamos cumifej sokkal puhább, viszont magától a Mam üvegtől rosszul vagyok: több részből áll, és ha egy helyen akár csak egy picit is rosszul illeszkedik, kifolyik belőle a cucc

-mindenünk Aventes (sterilizáló, bébiétel melegítő stb.), így praktikusabb az Avent üvegeket használnom

-a Mam cumifej tökéletesen illeszkedik az Avent üvegekre, így kombináltam a kettőt :)

Ami még egy picit bajom az Aventes üvegekkel, hogy csak 125 és a 260 ml-es kiszerelésben vannak, a babám pedig olyan 150-es adagokat eszik. (a kicsibe nem fér bele, a nagyban pedig "elvész" ez a mennyiség)

2011. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!