Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hidegrázás összefügghet a...

Hidegrázás összefügghet a szoptatással?

Figyelt kérdés
Napok óta ráz a hideg, 11 napos a babám. Igaz, hogy a következő szopi előttre már totál kemény és csomósnak tapintható a mellem, de szopi és/vagy fejés után megszűnik. Lázam nincs, más tünet nincs a hidegrázáson kívül. 25 fok van a lakásban és fázom...
2010. nov. 2. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egyszerűen csak fáradt vagy és így jelez a szervezeted én is így voltam.Egy kis pihenés jót fog tenni
2010. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan izzadtam, még szoptatok (egy éve), de pár hónapja már nem olyan vészes, viszont még mindig nagyon melegem van, állandóan.

Gátsebed, ha van, szépen gyógyul? Vérnyomásodat meg tudjátok mérni? Nincs piros folt a melleden?

2010. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak repedtem picit, 2 öltésem van. Gyulladás, piros folt nincs.
2010. nov. 2. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én amikor ilyen pici volt a babim, ugyanigy voltam. Nekem is hidegrázásom volt, néha úgy meg tudtam ijedni, hogy mi a fene van velem. Én kimerültséggel magyaráztam, azért a szülés se egyszerű, vért is veszítünk, ott a pici baba, szoptatás szoptatást ér, szóval nem egyszerű. Most 8 hónapos a kisfiam, azóta elmúlt a hidegrázásom, pedig még mindig nagyon sokat szopizik és fenn van éjszaka rengeteget. Kitartás!
2010. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első egy-két hétben velem is előfordult, nem volt hőemelkedésem, éppen csak 37 fok, de a kánikulában a tetőtérben, ahol 29 fok volt, két polárpulcsiban, paplan alatt vacogtam. Nekem is akkor jött, amikor kicsit becsomósodott a mellem.

Elmúlik, pár hét. Utána ahogy írják, jön az izzadós rész, még szoptatok és teljesen más a hőháztartásom, 21 fok van éjjel, én meg ujjatlan hálóingben.

2010. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kimerültség, vérszegénység, hirtelen súlycsökkenés, folyadékvesztés. Teljesen normális, amit érzel. Én áprilisban szültem, és annyira fáztam, hogy hosszú ujjú, szárú pizsiben aludtam a 23 fokos lakásban. Egyél-igyál-pihenj rendesen, szopik alatt legyen rajtad meleg ruha, és hamarosan elmúlik. Én amúgy a mai napig, ha tele van a cicim, megsülök, ha kiüríti a picúr, akkor meg fázok!:) 6,5 hós.
2010. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is így kezdődött és masszív lejlázam lett, amikor a babám 14 napos lett. 39-40 fokos láz, hidegrázás, étvágytalanság, forró és piros foltos mellek. Szoptattam, de kínszenvedés volt minden perc. Kb 2 hét kellett, mire túljutottam rajta.
2010. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, a fiam is itt matat a billentyűzeten: tejláz, ezt akartam írni.
2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!