Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Folsavat szedhetek szoptatás...

Folsavat szedhetek szoptatás alatt? A nőgyógyászomtól kérdeztem, de azt mondta hagyjam abba a szoptatást.

Figyelt kérdés

Kistestvért szeretnénk, és tudom, hogy a folsavnak milyen jelentősége van, bár a nőgyógyászom azt mondta szoptatás alatt kicsi az esélye hogy teherbe essem, de gondoltam néhány hónap alatt feltölthetném a szervezetem a folsavval, amíg szép lassan leszokik a kislányom a tejcsiről.

Szakavatottak segítséget várom nagyon!!!


2011. ápr. 30. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne szedhetnél? Javasolják a terhesvitaminok szedését a szoptatás befejezéséig, és mindegyikben van folsav. Én szedem a Femibiont a terhességem 5. hetétől folyamatosan. A Pici Lányom már 6 hónapos, 1 éves koráig tervezem szoptatni és addig biztos szedem a vitamint is.

Az meg, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, kamu. Lehet, hogy nehezebb, de nem egyszer fordult elő a világtörténelemben, hogy valaki szoptatás alatt esett teherbe. A saját családomban is van rá példa! :o)

2011. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéznéd, hogy mennyi folsavat tartalmaz? Nekem kifejezetten folsav tablettém van, az előző terhességemből maradt, és még jó a szavatossága, de a doki is mondta, hogy a Femibion alapból tartalmazza, ezért nem szeretném addig azt szedni.
2011. ápr. 30. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
off: nem hogy teherbe lehet esni de szoptatás alatt, de még terhesen is lehet szoptatni...
2011. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!