Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után egyből elkezdtétek...

Szülés után egyből elkezdtétek szedni a urtica urens 5ch homeopátiás tejserkentőt? Mennyit kell szedni belőle? és meddig? Lehet mellé tejserkentő teát inni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy kúraszerűen csak 5 napig kell szedni, de mennyi idő maradjon ki két kúra között? köszi a segítséget
2009. márc. 10. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már csak itthon szedtem és csupán a biztonság kedvéért". Én is kb. 5 napig szedtem, napi 3x5 golyót. Ittam a teát is. Semmi bajt nem okoz együtt a kettő, hiszen a tea is és a bogyók is gyógynövényből vannak. Legközelebb a babám 6 hetes kora előtt szedtem újra, mert olyankor növekedési ugrás van a babáknál és több tejcsire volt szükség. A teát néha-néha még most is iszom, szerintem csak megszokásból..)))) Ha észreveszed, hogy már több a tejed, ne szedd tovább az Urticát, mert éppen ellentétes hatást érsz el vele, apaszthat!
2009. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!