Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki szoptatás...

Szedett valaki szoptatás alatt cerazette fogi gátlót? Hogy vált be?

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy terhesek lesztek és nem veszitek észre?
2011. máj. 13. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedtem, nem féltem, 1 év lett a két csemetém között a korkülönbség. Szerintem nem megbízható.
2011. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát énis ettől félek. És hogy jöttél rá hogy terhes vagy? nekem szülés után sem jött meg csak az 5 hetes kontroll után elkezdtem szedni.Azóta sem jött meg. De ha véletlenül terhes leszek akkor hogy jövök rá? Teszteljek minden hónapban? 8 hetes a babám
2011. máj. 13. 11:16
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és 1 hétig védekeztünk gumival.
2011. máj. 13. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónaposan megjött, aztán már nem. Teszteltem és pozitív lett. Pedig rendesen szedtem, nem használtam más gyógyszert, nem volt hányás, hasmenés.

Mást nem tudsz csinálni, minthogy havonta tesztelsz, de azzal sem vagy előrébb, ha még nem akartok másik babát.

Mi most a hormonos spirál mellett döntöttünk.

2011. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint az első gyerek születése után 2 hónappal.
2011. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xStefix ***** válasza:
Az a véleményem, hogy szoptatás alatt nem hormonális úton lenne jobb védekezni....
2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt szedtem, nem lettem terhes, bár csak a lányom 9 hós koráig szedtem, mert én vérezgettem tőle!Nem menstruáltam, hanem ilyen pecsételő volt!Ahogy abbahagytam a szedést 12 napra rá megjött!Azóta mensizek, pedig a lányom még mindig szopik 17,5 hós!
2011. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kösz a kérdést,én is erre volta, kíváncsi.Tologatom az időt ,nem kezdtem el szedni,de ezek után nem is fogom.Nem vagyok "friss" szoptatós,3 éve folyik a dolog,nem látom a végét még.szerintem az óvszer a legmegbízhatóbb.
2011. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!