Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nyagyim azt mondta, hogy ne...

A nyagyim azt mondta, hogy ne lőtyöljem azt a sok"üres" ásványvizet, inkább levest egyek. De azokban az országokban, ahol nem szokás pl a rántott leves, ők mit esznek?

Figyelt kérdés
külföldön élek, a nagyfiam és a férjem nem örülne, ha minden nap levest ennénk. külön főzni pedig nincs időm.
2009. márc. 12. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
én nem vagyok leveses néha megeszem de az ásványvizet nagyon szeretem mégsincs semmi bajom:-) a nagyid idejében valószínű még nem volt ásványvíz ezért Ő a levesben hisz. ezzel nincs semmi baj, azt edd/idd amelyik jobban esik.
2009. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
hát pedig a leves a legjobb a szoptatós anyának...főleg a jó kis rántott leves köménnyel, meg a húsleves. Ne haragudj, de nem értem ezt a férjem nem örülne ha levest ennénk dolgot...mit esztek? A leves az ugyan olyan fontos dolog, mint a zöldség gyümi. Higgy a nagyidnak!!!!!
2009. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyen folyadék jó, így a levesek is, de a tej, a rostos levek, tea is. Én még soha az életemben nem ettem rántott levest, mégis már a 4. babámat szoptatom 6. hónapja. Előtte a nagyok is kb. másfél évig szopiztak. Nem feltétlenül muszáj óriási mennyiségű folyadékot meginnod, hogy legyen tejed. Én napi 2-3 liternél soha sem iszom többet.
2009. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a férjem húst, hússal enne. a mi magyar húslevesünket, vagy pl a borsólevest vizlevesnek mondja. a rántott levest meg én nem szeretem. de akkor mit egyek, hogy laktatóbb legyen a tejem.
2009. márc. 12. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan főzhetsz kicsit sűrűbb leveseket is. nem ez a lényeg. Hidd el nem ettől lesz sokkal több a tejed! Lehet, hogy valakinek bejönnek ezek a rántott leveses, madártejes praktikák, de lehet, hogy ezek nélkül is lenne tejük. Pihenj kicsit többet, szoptasd a babát igény szerint. Ezek a legjobb tejserkentő módszerek. Legalábbis szerintem. 4 gyerekes anyuka
2009. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Az ásványvíz tényleg üres, ha nem leves akkor már inkább sok rostosat igyál.
2009. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is szinten kulfoldon elek, en sem eszem leveseket, fozelekeket hanem sok folyadekot iszom, asvanyvizet,teat, tejet. A vedono azt mondta, hogy barmit lehet ennem, csak mertekkel. Sok zoldseget, gyumolcsot es hust, szoval proteindus es rostos eteleket fogyassz, azok a taplaloak.
2009. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!