Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a babám, szoptatom (...

3 hetes a babám, szoptatom ( amikor tudom, mert délutánra, estére rendszeresen elfogy a tejem sajnos) próbáltam a teát, két hét után már rá sem tudtam nézni, most golyókat szedek, mennyi idő után hatnak? Szoptatás alatt lehet narancsot enni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a homeos bogyok néhány nap alatt hatnak. Én ettem narancsot. Egyél, ha úgy érzed kívánod, de csak keveset és figyeld a babád, nehogy fájjon a pocija. Tejserkentésre próbálhatsz sok levest enni. Nekem nagyon bejön az alkoholmentes sör (Holsten ízesített). Madártej, stb. Nem kell mindig ugyanazt inni, nem csodálom, hogy egy idő után besokalltál tőle! :) Nyugi, pihenj minél többet, ha idegeskedsz nem lesz tejed. Ne görcsölj! Ha van van, ha nincs akkor sem dől össze a világ!


Boldog babázást!

2009. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld sűrübben mellre tenni a babát,az is fokozza a tejtermelést
2009. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás ha sokat pihensz és nem idegeskedsz.nekem 4 hetes lányom van és hogy legyen tejcsink Maci kávét,szopis teát,homeós gogyót szedek de pihenni egy 2éves mellett majdnem lehetetlen.Ha este kevesebb akkor szopi után próbálj fejni.Sok sikert.
2009. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat, megpróbálom a narancsot, meglátjuk babóca mit szól hozzá. A Maci kávé jó ötlet :)
2009. márc. 16. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!