Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babát szeretnék, szoptatás...

Babát szeretnék, szoptatás miatt félek megereszkednek majd a melleim, megelőzhetem a bajt azzal ha rendszeresen fejem a tejem hogy ne feszüljön meg a mellem, vagyis lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
tehát arról beszélek hogy ne nyúljon meg a bőr rajta,ne legyen nehéz vagy ilyesmi,sajna még tapasztalatlan vagyok ilyen témában,de ugy gondolom a súly miatt nyúlik meg a bőr nem?lehetséges ???persze némi testmozgással is rásegiteni.
2008. jún. 23. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen kivitelezhetetlen. Mert minél többet fejsz, annál több tejed lesz, és soha nem fog beállni a kereslet-kínálat. Néhány hónap folyamatos fejés után azt fogod elérni, hogy a nap 24 órájában folyamatosan kell fejned, mert annyi tejed lesz. Egyébként, hogy kinek mennyire ereszkedik meg a melle, teljesen egyénfüggő. Pont úgy, mint az is, hogy a terhesség alatt kinek mennyire reped meg a bőr a hasán. Nem tudom, hány éves vagy, de ha ennyire félsz a változástól, akkor lehet, hogy még várnod kéne a babával. Mert sok olyan változás is történik a nő testével a terhesség alatt, ami a szülés után lehet, hogy sokkal látványosabban megmarad, mint esetleg a megereszkedett mell.
2008. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26,teljesen biztos vagyok benne hogy szeretnék babát,szerintem azért természetes hogy valamennyire féltem a testem de nem minden áron persze,kész vagyok az áldozatra érte,csak szeretnék a "szerencsések " közé tartozni:)köszi a válaszod
2008. jún. 23. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Sajnos azt előre nem lehet tudni, hogy ki mennyire lesz szerencsés. Szerintem az a legjobb, ha nem görcsölsz, elfogadod a változásokat, lazán veszed a dolgokat. Maga a terhesség egy akkora élmény és a világon a legjobb dolog. Éppen ezért úgysem fogsz azzal foglalkozni, hogy mi változott a testeden. Sőt, a párodat sem fogja érdekelni, mert a terhesség varázsa mindent eltakar. :) Ha pedig esetleg megereszkedik a melled a szoptatás miatt, akkor az sem fog senkit érdekelni, mert a csodalátos kisbabátok mindent feledtet. Fogd fel úgy a dolgokat, hogy ez természetes. :) Mindezek mellett lehet, hogy a szerencsések közé fogsz tartozni, és meg sem fog látszani rajtad, hogy szültél és szoptattál. :)
2008. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem sem ettől fog függni,arra tudsz csak úgyelni,hogy veszel magadnak valami spéci sport melltartót,de ez sem 100%,hogy segít.Én is pl ebben a cipőben voltam,aztán egyik pillanatról a másikra totál berepedezett a mellem,nem szép de ez van,nem tudok mit tenni vele,jah és nem bírom elviselni a melltartót mert állandóan folytogat -körbe a törzsemnél,a multkor felvettem egy kényelmesnek mondhatót és nem tudom pl,hgy a vizesedéstől volt vagy mitől de körben a mellem alatt véraláfutásos lett ugy el szorított-nem is éreztem...úgyhogy ez van ezek áldozatok és bele kell törődni,pl én első perctől kezdve kenem a hasamat szezám olajjal ,hogy ne repedjen meg,de az utóbbi egy hónap alatt akkorát nőtt,hogy teljesen megreped az eglész hasam alja a combom tövénél és most már kezd a köldököm körül is körben .És most akkor mit csináljak nem tehetem meg nem történntté,én úgy érzem mindent megtettem az ügy érdekében a bőröm nem bírta,be kell látni ott egy kb 3kilos baba bennem a testem tűrése sem véges.Ha meg abból indulunk ki mások mit gondolnak-kit érdekel,szültél egy babát.Azok a nők akik szültek már tudják mi a dörgés akik nem majd meg tudják.Az a férfi aki meg szeret elfogad csíkosan is.Mondjuk azért ezen lehet manapság már segíteni ha van pénze az embernek.Én is azt mondtam ha már úgy érzem nem szülök többet akkor megcsináltatom majd a ciccjeimet-ha lesz rá pénzem,mert az engem megnyugtat,de ezt is csak akkor ha szükség lesz rá,mert a csíkokon nem tudom tudnak e segíteni.Szval ennyittudsz tenni,kened magadat és jó fehérneműt hordassz,de ha már ott vagy hidd el nem ezzel fogsz foglalkozni,hanem ,hogy a baba mindent megkapjon.Már én sem foglalkozom a kilókkal,viszont kitűztem egy célt amit el fogok érni szülés után,persze ésszel.És akkor jól érzem majd igazán magamat.37hetes kismama
2008. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valóban igazatok van én is igy gondolom,köszi a válaszokat
2008. jún. 23. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mellben a tejszovet majdnem ket, haromszorosara no meg, mig keszul a szoptatasra es belovell a tej.

A bor attol fugg, mennyire birja ki ezt a strapat, h milyen geneket orokoltel. Van, akinek dinnyenyi cicije lesz szoptatas alatt, es se csik, se formavesztes nem lesz, es van, akinek nem no sokat, es megis megnyulik a bore.

Ez adott, sporttal es kremekkel epp egy icipicit segithetsz rajta, de erdemi valtozast nem lehet elerni.

2008. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!