Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás alatt rendszerese...

Ha szoptatás alatt rendszeresen sportolok, az nem apasztja el a tejemet?

Figyelt kérdés
Ugyanis a torna fontos számomra, hogy fogyókúra nélkül vhogy visszanyerjem az alakom, de nem a tejem rovására.
2008. jún. 4. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj oda a fokozott folyadékbevitelre,és akkor nem lesz gond.Viszont arra készülj fel,hogy lehet nem nagyon fogsz tudni leadni egy grammot sem,mert a szervezeted most éppen nagyon ragaszkodik a zsírraktárakhoz,mert tejecskét készít belőle,és így sokan mondják,hogy szoptatás alatt egy gramm sem ment le belőle,majd utána egyből az összes.
2008. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van még egy dolog, amire érdemes odafigyelni: lehetőleg kardió edzést ne végezz, mert a felszabaduló méreganyagok is átjutnak a tejbe.

Az elöttem szólóval teljesen egyetértek, mert én sem tudtam érdemben fogyni addig, míg legalább a kizárólagos szoptatáson nem voltam túl (6 hónap).

Szerencséssek azok, akik a szoptatástól tudnak fogyni!

Sok sikert!

2008. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!