Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egész napom egy nagy...

Az egész napom egy nagy szoptatás! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Császáros voltam, nehezen indult meg a tejem. Kisfiam ezért mindeig a mellemen lógott. Már 3 hós és rengeteg tejem van, de megmaradt az a rossz szokása, hogy óránként szopik keveseket. Mit csináljak?
2009. márc. 17. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért eszik rövid ideig? Elalszik? Mert akkor próbáld meg felébreszteni és etetni még. Az evés közti időt pedig fokozatosan húzni. Először csak negyed-fél órát, aztán másnap kicsit tovább. Ha nagyon sír, vedd fel, tereld el a figyelmét. Az elején az enyém is állandóan cicizett, aztán szépen fokozatosan magától nőtt az idő. Most 6,5 hós, így is két óránként szopik, de minden második kaja csak néhány korty, így gondolom, olyankor csak szomjas és 4 óránként eszik többet. Viszont, ha sétálunk, játszunk, akkor akár 4 órát is kibír szopcsi nélkül.
2009. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írta, én is úgy csináltam. Az elején szinte mindig cickón lógott, majd mikor rendesen volt tej, hiába cuppogott hogy éhes, felvettem sétáltam vele, nézegettünk ezt azt, cumit adtam neki, s két órát vártam két etetés között s addigra tényleg megéhezett, s ett rendesen, majd így mindig el el toltam, s lett három, majd 4 óra etetések között.

Próbáld meg két óránként mellre tenni, majd másnaptól mindig az a két órát is 5-5 perccel még kitolni.

2009. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem alszik el, egyszerűen nem kér többet, ha nagyon megtömöm, akkor meg kibukja.
2009. márc. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!