Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám 7,5 hónapos.6,5...

A babám 7,5 hónapos.6,5 hónapos koráig csak szoptattam. Tegnapelőtttig. A gondom az, hogy a tápszert kiköpi, nem tudom, mivel próbálkozhatnék. Milyen "tejpotló" termékek vanak 7,5 hónapos korra? Van valaki, aki járt így? Ötleteket szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
6,5 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, aminek hatására szépen lecsökkentek a szopi számok! Szinte 1 hét alatt csökkent le reggeli és esti szoptatásra. A következő héten már reggel is elfordította a fejét, elutasította a cicit és inkább a tejpépet ette. (A Milupást nagyon szereti, azt kap reggelire és vacsorára is) Míg végül tegnapelőtt este már egyáltalán nem fogadta el.
2009. márc. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tejed biztosan nem apadt el teljesen, esetleg lefejheted neki- hátha megissza üvegből, ha már semmiképpen sem fogadja el a melledet.

Valamilyen tejszerűségre szüksége van még, ha nincs anyatej, akkor érdemes többféle tápszert kipróbálni. Az orvosod biztosan tud ajánlani többfélét.

Azért a tejpépet is adhatsz, abból is rengeteg félét árulnak, gyümiset, csokisat, sztracsatellásat...Hátha valamelyik bejön a babádnak:)

2009. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tejpépeket nagyon szereti! Főleg a vaníliásat és a sztracsisat!Inni viszont a vízen kívül nem hajlandó semmit elfogadni! Vízből viszont megiszik napi 3-4 decit is.
2009. márc. 19. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát lehet, hogy neki elég a tejpép. Azért kérdezd meg az orvost, mit tanácsol- elvégre ennyi idős korban szükségük van még legalább a reggeli és esti tejre/tápszerre. A víz nem ugyanaz.

2009. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én babám 8 hósan választotta le magát. Szintén imádja a vaniliás tejpépeket, de mivel 1 éves korig napi 500 ml tej alapú kajcsi kell, így tápszer kellett. Többet is kibróbáltunk, de nem kellett neki, végül a nestlé beba 2 vaniliásat megette, illetve eszi most is. Szerintem azért ezt, mert hasonlít az íze a tejpépre:)

Próbáljátok ki!

2009. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!