Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam. Az orvos...

Nagyon megfáztam. Az orvos nem ír fel gyógyszit. Milyen más gyógymódokkal próbálkozhatnék a 32. héten?

Figyelt kérdés
Lázam nincs, sosem szokott lenni, tehát a doki azt mondta nem kell semmilyen tablettát szednem. Viszont fáj a torkom és nagyon náthás vagyok, alig látok ki a fejemből. HOgyan tudnám magam kikezelni tabletták nélkül? Azóta a babám nemigen mozog, ez normális? Csak ritkán rúg egyet kettőt, szerintem szegénykém nagyon kivan a náthámtól..:-SS Ha tudtok, kérlek, segítsetek!
2008. szept. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én mindig utáltama kamillás gőzölést de a múltkor én is így voltam mint te és 3 gőzölés már rendbe is rakott
2008. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a torokfájásra, takonykórra a gyógyszerész azt mondta, hogy langyos vízbe tegyek kis sót, és azzal gargarizáljak. Elég szar íze volt, de hamar rendbehozott.
2008. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 1-2 hete voltam így. Homeopátiás bogyót, és szirupot szedtem, és még így is sajnos 1 hétig gyengélkedtem, mire hatott. De az előttem szólók tanácsai is tök jók.

Jobbulást neked!

2008. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérj homeopátiás patikában megfelelő szereket, ott van kiskönyv is, és a tüneteid alapján ki tudod választani, hogy neked melyik szer kell.

Ezenkívül kamillás gőzölés, gargalizálás sós vízzel, hagymatea (meglepően nem rossz, sőt...!), és fekvés, fekvés, fekvés, 2-3 napig, vastag takaróban, jól felöltözve, hogy minél többet izzadj! És sok-sok folyadék!

Én egyszer lázasan, betegen, gyógyszert szedve megmásztam a Kőris-hegyet a Bakonyban, 800 m magas, a tetején elkapott minket egy hóvihar, az alján meg sütött a nap... Aznap estére már semmi bajom nem volt. Biztosan azért, mert 3 pulóverben és egy télikabátban folyamatosan mentem 3-4órát felfelé, és izzadtam!

Jobbulást!

2008. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Avényköteles gyógyszerek mindig kerülendők, ezért nem is írnak fel, de furi hogy nem is ajánlott..

Sinupret szedhető, még csecsemőknek is van cseppformában..vény nélküli!

2008. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!