Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki keveset hízott a terhesség...

Aki keveset hízott a terhesség alatt, de nagyon sokat a szoptatás alatt, hogyan és mennyi idő alatt tudta leadni a fölösleget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A leadás még folyamatban van... :) A terhesség alatt 6 kilót híztam mindössze (persze ebben benne van, hogy kb. 5 kiló túlsúllyal indítottam), viszont a szoptatás végére két kilóval több voltam, mint amikor szülni mentem. S hogy mi a recept: semmi cukor, édesség, minimális pékáru, tészta, napi kétszeri babakocsi séta, s amikor időm engedi, miután lefektettem a babámat, kocogni is elmegyek. Bő két hónap alatt 8 kilónál tartok. Szóval megy az, csak kitartás kell!
2011. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Én kb. 8 kilót híztam a terhességem alatt. Mikor haza jöttem a korházból 5 kiló volt rajtam. Most 5,5 hós a babám, szinte kizárólag anyatejes. Én annyit híztam, hogy nem merek mérlegre állni. Még nem merek fogyózni, mert nem nagyon ízlik neki semmi, amit eddig kóstoltattam, meg örülök is a tejcinek, mert az első babámat csak 2 hónapig tudtam szoptatni. Nem eszek sokat, napi 3 órát minimum sétálunk, de egyre csak hízok. Már utálok tükörbe nézni.
2011. jún. 10. 13:29
 3/5 Nikuska Vác ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, szoptasd a babádat és ne azon rágódj, hogy fogyni akarsz. Ne is gondolj rá. Egyél nyugodtan, és amikor ő alszik akkor próbálj tornázni, lábemelés, felülések, stb. Lefogsz fogyni:)
2011. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ne aggódj, amíg szoptattam, már a víztől is híztam... Utána viszont szépen elindult lefelé. Úgyhogy csak nyugi. :)
2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az a baj, hogy én szeretnék minél tovább szoptatni, de a súly, amit cipelek elrontja a kedvemet és a mindennapjaimat. Egyszerűen bálnának érzem magam. Ez nálam nem hiúsági kérdés, hanem a közérzetem pocsék a túlsúlytól. Állandó fáradtság, nehézkes mozgás, hát és derék fájdalom, stb kínoz és babámat is nehezen cipelem, pedig még csak 7 kiló. Mi lesz később?
2011. jún. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!