Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak is petyhüdt lett a...

Másnak is petyhüdt lett a bőre? Terhesség, szoptatás után végre szép lassan visszafogytam azt a 6-7 kg-ot a 8 kg hízásból, de a bőröm veszített a feszességéből. Mindenhol : az arcomon a combomon. Mindenhol.

Figyelt kérdés
Vagy a kor miatt mert már 35 éves vagyok.
2011. jan. 28. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
26 évesen szültem, de minden szépen vissza feszesedett.
2011. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi időre rá feszesedett minden vissza?
2011. jan. 28. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 35 vagyok, 10 hónapja szültem, van rajtam még kb 5-7 kg felesleg, de ha a tükörbe nézek, sírhatnékom van. 20 évesen szültem először, akkor nem is volt gond a bőrömmel utána, bezzeg most... Még szoptatok, de nekem is petyhüdt szinte mindenhol, a lábam tiszta narancsbőr. Ez van.
2011. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 35 éves!

12 hónapja szültem,de még mindig szopik a kisfiam.

Az a baj hogy nincs idöm sportolni ,szépülni,szerintem az javítana a bajon.

Nekem is volt még egy szülésem 24 évesen,de nem emlékszem,hogy ilyen problémám lett volna.Dehát akkor volt segítségem és időm tornázni meg fogyózni,

Te tornázol?

2011. jan. 31. 02:36
 5/8 anonim ***** válasza:
8 kg pluszból miért kellett fogynod? Szülés után alapból lemegy minimum 6-8 kg. Nem értem. Én 19-et híztam és most 8,5 van rajtam. A pici 3,5 kg volt. Amúgy sztem bőrtípus kérdése, nekem eléggé rossz a borszerkezetem, sajnos laza. Persze a 2x 20 kg hízás sem tett jót, viszont a hasam gyönyörűen lapos már most, holott 3 hete szültem. Látszik sajnos, hogy inkább deréktól lefele vagyok hízékony, és ott lazább a bőröm.
2011. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

28 múltam, 11 hónapja szültem

14 kiló jött fel rám, amibűl 1-2 hét alatt lement 10 kg. Majd visszakött olyan 4-5, mert sörrel tejserkentettem.

A bőröm sem volt irigylésre méltó :S

Nem tornáztam sajnos én sem.


De újra terhes lettem, és a hányás/hányinger miatt fogytam 5 kg-ot, és most szép a bőröm (tualjdonképpen méregtelenatettem, mert szinte csak ittam)

A narancsbőröm eltűnt, és feszesebb is lettem.


De a pocim olyan, mint egy 5 hónapos terhesé, az a hasizomgyakorlatok elhanyagolása miatt sajnos megmaradt.


Szerintem egy szauna nagyon jót tenne, de én sem mentem, mert szoptatás alatt nem mertem. (terhesség alatt sem)


Sztem nem vagy te "öreg", inkább típus kérdés....

2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok, 5 hónapja szültem, még szoptatok, és én is lötty vagyok. :-( Nem hiszem, hogy ez változni fog, szerintem is a korral összefügg, meg persze tipus kérdése is...

Tornázni nem nagyon merek, mert épp elég a tejem, nem akarom, hogy apadjon...de siralmas a hasam, combom, fenekem...:'-/

2011. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, a 35 éves. Sajnos annyira lusta dög vagyok, hogy nem tornázom. Pedig sokszor elhatároztam, hogy legalább napi 10 percet mozgok, de hát még egyszer sem sikerült. Nincs itthon segítségem, ezért örülök, hogy élek mire mindennel megvagyok itthon. Abban bízom, hogy ha a picim elkezd menni, rohangálhatok utána naphosszat és akkor majd lemegy az a pár kiló deréktájékról. Mondjuk szülés után 1 hónappal én is jobban néztem ki mint most, alig volt hasam.
2011. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!