Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy táplálóbb,...

Mit csináljak, hogy táplálóbb, zsírosabb tejem legyen?

Figyelt kérdés
Még két hetes sincs a babám, de képes megenni egy evésre 70-től egészen 110 mili-ig. A legtöbbször 90-100-akat eszik. A doki és a védőnő is azt mondja, hogy ez nagyon jó, főleg, hogy ilyen szépen gyarapodott a súlya is az első hét után.De azért figyeljek oda, hogy ne egye túl magát. Szerintem viszont ez azért van, mert nem elég zsíros és tápláló a tejem. Mit lehet tenni ez ellen?
2011. jún. 10. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Azért eszik ennyit,mert nem elég zsíros és tápláló a tejed? Szívesen válaszolnék, de tényleg nem értem.

Egy baba igaziból nem tudja túl enni magát. Illetve lehet, hogy többet eszik, mint ami a pocakba fér, de azt akkorvisszabukja - én aztán csak tudom.

Ne aggódj nem lesz túlhájas a gyereked, ha szoptatód. Ha szépen gyarapszik, akkor eléggé tápláló a tejed!

2011. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a tejed olyan, amilyennek lennie kell! Az én babám is ennyiket evett ennyi idősen. Szépen is gyarapodott. Egy szopizós babát nem lehet túletetni! Ha szépen gyarapszik, nincs ok aggodalomra. Majd valószínűleg Nálad is belassul. Nekem még 4-5 hónaposan is csak 130-150 grammokat evett, másé olyankor már 200-250 grammokat. 2980grammal született, még nem volt 4 hónapos, mikor megduplázta a súlyát, most 7 hónapos, még mindig szopizik sokat és már 8 kiló felett van!

Ne parázz! Mindent ügyesen csinálsz! Ha a baba elégedett, nem sír sokat, nem nyűgölődik, van pisis-kakis pelus, akkor minden a legnagyobb rendben!

2011. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyél rendesen, szedjél terhesvitamint.

A hátsó tej a zsírosabb, ezért amelyik melleden szoptattad utoljára a babádat, azzal kezd a szoptatást, majd tedd rá a teli cicidre is.

2011. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom hogy szoptatás elött közvetlenül lefejek kb.8-10ml hogy a kicsi már a hátsó zsírossab tejet kapja!! Gyönyörüen fejlődik nagyon egészséges nem fájdul meg a pocia sem!

11 hetes kisbaba anyukája

2011. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!