Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány percig tartson a fejés?

Hány percig tartson a fejés?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy 7 percig az egyiket, majd 7 percig a másik mellet majd 5-5 percig és végül 3-3 percig kell fejni.
2009. márc. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik szaporító fejésnek 7-7,5-5,3-3,1-1 perc és akkor is kell fejni, ha nem jön semmi, a lényege az idő betartása.

Ezt akkor kell csinálni, ha kevésnek bizonyul a tejed és nem elég a babának.

Ha csak azért fejnél, mert ki akarod üríteni a melledet a gyulladás megelőzésére, akkor csak azt fejd amiből evett a baba és csak amíg jön belőle.

2009. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én így csinálom és nekem használt, több lett a tejem. Azért jó így mert több inger éri a cicidet. Kisfiam 3 hetes kora óta csak fejek, nem jött össze a szoptatás és a nulláról felhoztam napi 650-640 ml tejre. Most lesz a fiam 6 hónapos a hó végén. Sok időt elvesz ugyan, de megéri :)

2009. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! En is ugyan azt irhatnam, mint az elobbi hozzaszolo, 3 hetes koratol fejek, akor 3 orankent fejtem, es addig tartott egy fejes, amig meg nem lett az adagja, amennyit megevett egyszerre. Persze egy ido mulva megnott a tejmennyiseg, igy fagyasztani is tudtam. kesobb beszereztem meg egy ugyan olyan mellszivot, es a ket mellemet egyszerre fejtem. Igy gyorsabb es meg hatekonyabb lett a fejes, mivel a ket cicit egyszerre eri inger. A babam mar 6 honapos mult, es meg mindig fejek, de mar csak 3x egy nap. Kb. fel orat tart a fejes (ha kulon-kulon fejnem a melleimet, akor 1 orat tartana).
2009. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én is csak fejek mert nem szopizik a babám azért kérdeztem. És ha nem akarom növelni csak fenntartani a mennyiséget akkor is így kell? Én 15-20 percet fejek mellenként minden alkalommal.
2009. márc. 22. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!