Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet tenni, hogy 20...

Mit lehet tenni, hogy 20 percig tartson?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni, hogy a szex legalább 20 percig tartson??
2011. júl. 1. 15:26
 1/8 anonim válasza:

Maga az aktus?

Könyítsél magadon előtte :)

Fejben kevésbé izguljál rá.

Tantrával álítólag nagyonon sokáig lehet bírni, án még nem próbáltam (ilyen távolkeleti valami)

Ingerek csökkentése.

20min-t szerintem nehéz elérni

2011. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alku kérdése. De többe fog kerülni.

:-)

2011. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kosz első:)
2011. júl. 1. 16:18
 4/8 vikotrot ***** válasza:

Ha érzed, hogy jönne már 1 perc, és kész vagy, akor lassíts, álj le pillanatokra, aztán folytasd.

Meglepően meg tudod nyújtani vele az aktust

2011. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pompidu ***** válasza:
Tantra helyes válasz 5 ös drága anonym barátom :D próbálva müködik igaz rá kell gyúrni de faxa 2 és fél óra valami szerintem :D olvass utána 1 év gyakorlás és nagyon komoly eredmények :D
2011. júl. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pompidu ***** válasza:
ja meeg elöző vagyok van az a izom ami a be brunyálást akadályozza na az izom vagyis fejleszthető nem csodálatos ha vissza tudod tartani gyertes vagy :D ja am nagyon nehéz :D de sok sikert Béke!
2011. júl. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andréz válasza:

Ha 20 percet szeretnél, akkor lehet utána nézhetnél, hogy mit is jelent a korai magömlés!!

De előttem szóloakkal egyetértve eltudod húzni ha mielőtt elmennél akkor pihenteted és utána újból kezded. A másik lehetőséget ami nálam nagyon be szokott válni, olyankor 2-3 óra is előfordul ha iszok, természetesen nem sokat hogy ne tudjak magamról, hanem csak, hogy jól érezzem magam, szerintem próbáld ki :) Ne igyál túl sokat

2011. júl. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amit az előző válaszadók leirtak :) gyakran váltogassatok pózokat. Amúgy ezt tudod gyakorolni magadnak, énis egy könyvben olvastam hogyan lehet késleltetni, nézzutána! )
2011. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!