Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány percig tartson egy...

Hány percig tartson egy súlyzós edzés?

Figyelt kérdés
Nem járok konditerembe otthon szoktam súlyzózni, azért csinálom hogy formában legyek, általában minden testrészemet edzem. Egy óráig szoktam edzeni, szerintetek ez sok vagy kevés?
2010. jan. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy óra tökéletes, ha eltudod végezni a gyakorlatokat mennyiségben és minőségben is!

Általában 1, 1/5, óra az edzés de az aranyszabály az, hogy 2 óránál ne tartson tovább és az az egy óra intenzív legyen de közben ügyelj hogy ne hajtsd túl magad de gondolom ez nálad még nem áll fent!

2010. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem és egy héten hány ilyen edzés javasolt?
2010. jan. 15. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nem az idő a lényeg hanem a gyakorlatok száma. Egy héten bőven elég a 4 edzés minden nap más-más izomcsoportra. Ha még csak most kezdted akkor elég a heti 3 is később pedig az osztott 4 napos edzésterv. És nem szabad minden nap minden izmot edzeni mert az túledzettséghez vezet. hasznos dolgok: [link]
2010. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!!!
2010. jan. 15. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen heti 3-4 edzés tökéletes! Egy nap edzést követ egy nap pihenő! Közben nem árt majd a kajádra is figyelni és arra, hogy edzés után jól kipihend magad!
2010. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!