Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Cerazette fogamzásgátló...

A Cerazette fogamzásgátló miatt apad a tejem?

Figyelt kérdés
8 hetes lesz a lánykám szerdán, 10 napja szedem a fogamzásgátlót, éjszaka megjött, és olyanok puhák a melleim, mintha csökene a tejtermelés. Máskor éjszaka egész megkeményedik, mostmeg alig, és nappal is feszesebbek szoktak lenni. Iszom a tejserkenő teát, mióta kijöttünk a kórházból. Meddig várjak, hogy ne okozzak kárt? Vagy próbálkozzak a homeós bogyóval?
2009. márc. 22. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem apad tőle.

Én 7 hónapja szedem és még tejadó is vagyok mellette.

Szerintem beállt a kereslet- kínálat és azért nem érzed kenyényebbnek. Ha serkenteni szeretnéd, akkor fejéssel eltudod érni. 11 hónapos baba anyukája

2009. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem apadt tőle. de én abból láttam,hogy sokat sírt a bébi és gyakrabban akart enni,plussz fejésnél sem jött semmi... abbahagytam a gyógyszerszedést,és helyreállt a szopi ismét.
2009. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat hetes kora óta szedem, de semmi gondunk. Most 6,5 hónapos és javarészt szopizik még. Véletlenül pont egy időre esett a kereslet-kínálat beállása és a gyógyszer elkezdése. Ha nem sír kislányod, hogy éhes, akkor semmi gond.
2009. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!