Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ilyen melegben én alig kívánom...

Ilyen melegben én alig kívánom a meleg ételt, meg egyáltalán az ételt akkor mit egyek, hogy ne menjen a tej kárára? vagy ti ezt hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

A tej "minősége" mindig tökéletes a babád számára, mindegy mit eszel, kivéve ha éhezel konkrétan (de ez gondolom nem jellemző).

A folyadékbevitelre kell figyelni, akkor és annyit igyál, amennyit kívánsz, annál többet nem kell. (az fontos, hogy akkor idd, amikor kívánod, ha "kitolod, hogy "majd mindjárt" iszol, na az nem jó...)


Ha nem eszel eleget, azzal "csak" a saját szervezetedben alakulhat ki valamilyen hiánybetegség. Én szedtem tovább a terhesvitamint, sokat ittam, és nem volt gond, már két gyerkőcnél...


Jó szoptatást!

2011. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Naponta azért próbálj meg 4-5 alkalommal étkezni! Legyen közte leves, folyadék, gyümölcs, zöldség, gyümölcslé, ásványvíz, esetleg tea. Ha nem kívánod annyira a főtt ételt, készíts salátákat, párolt csirkemellet, tésztafélét.
2011. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
100%

Azt egyél, amit megkívánsz! Persze azért próbálj ne egyoldalúan étkezni, de ha valami nagyon nem kell, ne erőltesd inkább.

Én erőteljesen azt tapasztalom magamon a terhességem eleje óta, hogy sokkal jobban kijönnek bennem az ösztönök, etéren is. Ha befelé figyelsz, tudni fogod, mire van szükséged, a szervezeted jelezni fogja neked, csak meg kell értened. A tej minőségén pedig ne aggódj.


Egyébként a 3,5 éves lányom is nagyon időjárásfüggő, amióta bejöttek a melegek, alig eszik ebédet és a meleg leveseket tolja el magától. Ellenben iszik, mint egy kis gödény és reggel-este falja a szendvicset meg a gyümölcsöt. Én hiszek neki. :)

2011. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. sokat segítettetek. a hangulatom legalábbis jobb lett ettől.
2011. jún. 15. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!