Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben miért nincs...

Szoptatás közben miért nincs nálunk szemkontaktus? Az baj? 3 hónapos.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nem mindenki szeret kajálás közben szemezni... micsoda problémák...
2011. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányom szopi közben mindig becsukta a szemét, nem nézett rám, de soha nem gondoltam, hogy ez baj lenne.
2011. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csodálkoztam mert nálunk se volt szemkontaktus, de nekem relatív nagy cicim van és helyzetéből adódóan se tud a gyerek szopi KÖZBEN rámnézni, ha rámnéz akkor már nem a cicizéssel foglalkozik, hanem csak játszik rajta, de ezt meg egyik gyerekem se igényelte, hanem ahogy megették a maguk adagját fordultak is el.
2011. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapos volt amikor már nem csak a cicimre koncentrált,behunyt szemmel,hanem nézelődött,vagy a szemembe nézett.Nagy "meló" az evés ám :) egy 3 hónaposnak,majd esetleg később,de ha nem sem baj!!!
2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azt hittem a "szemezés" törvényszerű, de belegondolva miért lenne az? csak sok helyen olvastam róla.
2011. jún. 16. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jobb ha nem nézelődik, még rád sem, hanem a hamira figyel. nálunk amikor engem néz, akkor tudom, most húzósabb szopi lesz, mert vagy nem éhes, vagy baja van,vagy játszik, és az a mamának szoptatás közben kimerítő.
2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mindenhol azt olvastam, hogy milyen fontos a szemkontaktus szopi közben, de nálunk sincs. Ez is csak egy felesleges paráztatás lehet, hogy miknek kell meglennie ahhoz, hogy szeressen téged a babád...
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lányom szopi közben soha sem nézett a szemembe.


Szopitól elkanyarodva:

Most már jobban igényli a szemkontaktust, pl. amikor oda áll a konnektor mellé, vagy fogdossa a kábeleket, és akkor les engem, hogy nézem-e őt. :)

2011. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem néz engem,szopi közben becsukja a szemét és élvezi a kaját/6,5 hónapos/de mikor jóllakik, utána rám néz,mosolyog,gőgicsél,"megköszöni",nálunk csak evés után szokott lenni,hagyom még a szopipárnán kicsit.
2011. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!