Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet kimerültség jele, hogy...

TKI Ibolya kérdése:

Lehet kimerültség jele, hogy kb egy hete rettenetesen szédülök és időnként hányingerem is van?

Figyelt kérdés
A hányinger szerintem eleve a szédüléstől van. hónapos a picim és egyszer kell még éjjel szopizni.Napközben 2-3 óránként eszik.Igazából az első 6 héten sem tudtam pihenni mert műtötték a picit és kórházban voltunk.Elég sokat idegeskedtem és keveset aludtam.Létezik, hogy most jön ki rajtam a stressz és a fáradtság?
2011. jún. 17. 08:57
 1/6 A kérdező kommentje:
3 hónapos a picim.
2011. jún. 17. 08:58
 2/6 anonim ***** válasza:
simán lehet....de nekem az is eszembe jutott, hogy esetleg vashiányod van.Én legalábbis attól szoktam durván szédülni.
2011. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, én is attól szédültem az első két hétben. Pihenni és aludni kell, amikor tudsz és persze vitaminokat kell szedni, mert azok erősítenek.

Jobbulást!

2011. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De lehet ám. Nekem kettő van egy 3 éves és egy 5 hónapos a nagy még a mai napig kel éjjel vagy kétszer a kicsi csak hajnalban. De néha én is kipurcanok. Éppen csak megemelem a fejem és már forog is a szoba! Na ilyenkor fogom maga és elutazok 1 hétre anyuhoz pihenni, mert itthon nincs segítségem a férjemet csak éjjel látom ha felkelek, mert egyfolytában melózik! :((

Neked van segítséged? Pihenj sokat a picivel és szedj vasat!

2011. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet is!!!
2011. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem 3 gyermekem van 8,6 évesek és ugye a legkisebb a 3 hónapos.Próbálok pihenni de a nagyoktól nem igazán megy a dolog főleg,hogy most elkezdődött a nyári szünet.Vitamint szedek és próbálok minél többet inni napi 2-3 litert.Néha elmennek a gyerekek a mamákhoz egy hétvégére és akkor tudok pihenni,de most valahogy ez sem volt elég!
2011. jún. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!