Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lenne, vagy mensi?...

Terhesség lenne, vagy mensi? 4 napja késik.2 negatív teszt. A hőm 37,4. mellbimbóim rettenetesen érzékenyek. Vizes folyásom van de kevés. Hasam nem fáj, hányingerem nincs. Fáradtnak érzem magam.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A hőd alapján látszik,hogy mikor volt pé-d? Csak azért kérdezem,mert sokan nem attól nézik a plusz 14 napot és akkor nem is késik,ha van görbéd jó lenne ha feltennéd. Sajnos nekem pé után az elmúlt 2 alkalommal 17 napra jött meg és mégse volt baba,a vizes folyás is általában mensit jelez:(
2010. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs görbém,de a hőm alapján febr.3 körül volt pém....multhét szerdán kellett volna megjönnie kb. mostmár 6 nap késés,még mindig negatív.de a mensim sem jön meg.a melleimhez meg már hozzá se lehet érni.
2010. febr. 23. 09:08
 3/7 anonim válasza:
Lehetséges hogy babát vársz. pár nap múlva csinálj tesztet. Én is azt hittem hogy nem vagyok terhes mert nekem is vizes folyásom volt, de most vagyok 14 hetes km.
2010. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is babát vársz, holnap reggel csinálj még egy tesztet, ha véletlen az is negatív, akkor menj el a dokidhoz. Drukkolok!
2010. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike a drukkot.a mellfájdalmam most abbamaradt...tegnaptól megint nem fáj...én nem tudom hogy mi van.pénteken megyek dokihoz.meglátjuk...
2010. febr. 24. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én tegnapra nem vártam,nem is jött.Az akkor reggeli tesztem nekem is nega.Én is nagyon fáradt vagyok.A derkam még életemben nem fájt,de tegnaptól az is eléggé fáj.A mellbimbóm érzékeny szokott lenni menzi előtt,de most abszolut nem érzem,tehát én még reménykedek.Tegnap volt egy pici menzis görcseim,de halványan.Azt hittem,h. meg fog jönni,de nem.Azt tudni kell,hogyha nekem elkezd fájdogálni a hasam,akkor 10 perc múlva megjön.Nem szórakozik.:) Nekem is vizes folyásom van,de nem sok.Remélem,h. a korai tesztelés miatt volt nega a tesztem.Szerintem hétfőn tesztelek,ha nem jön meg addig .Nekem a hőm 37.1.

Max 36.8 szokott lenni abban a hónapban mikor megjön.

Úgyhogy szerintem összességében jól állok,de nem élem bele magam.Hiszen van egy nega tesztem.Sok sikert magunknak!!!

2010. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szurkoljunk egymásnak:)bár én msotmár a több mint egy hetes késésnél tartok és még mindig nega teszteknél..pedig nekem soha életemben nem késett...beállt 28 napra,és kész.nem tudom ...nem akar jönni ez a babó...
2010. febr. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!