Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 napja nem akar rendesen...

2 napja nem akar rendesen szopizni, csak ordít és rángatja a fejét le a ciciről. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

2 hetes a babám, eddig ügyesen szopizott 70g evett, most viszont hiába van a szájába a cici, nem szívja, kiköpi, és csak ordít. Miért van ez? Fejjem le és adjam neki cumisüvegből? segítsetek légyszi

vagy változhatott a tejem (nem ettem semmi olyat)úgy érzem több van, már fejtem is le belőle, hogy könnyebb legyen neki.


2009. márc. 24. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem kap cumit a babád? Mert amikor nekem az volt, akkor a szopitanácsadó azt mondta, hogy cumi-cici zavar van és hagyjuk abba a cumiztatást, helyette ringassuk sokat...
2009. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak cicit kap, SE cumi,SE cumisüveg. Bár éjszaka elkeseredésembe már elővettem, majd ma akarom kifertőtleníteni. Vagy akkor inkább ne?
2009. márc. 24. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem használtál esetleg parfum-öt? Vagy új tusfürdőt? Valamit, ami zavarhatja? Vagy lehet, hogy fáj a pocija? Esetleg nincs türelme hozzá, hogy megvárja, míg beindul a tej, próbáld meg az üvegből, hogy úgy mit csinál, akkor talán könnyebb lesz kitalálni, hogy mi lehet a baj. Kitartást!!!
2009. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül szájpenésze?Mert attol lehet hogy fáj a pici szája.Cumisüveget ne eröltesd mert utánna lehet hogy méginkább nem fogadja el a cicit,inkább akkor kiskanállal probáld.
2009. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából segíteni nem tudok csak vígasztalásként írom, hogy nekem is ez volt vagy 2 napig. Mai napig nem tudom mi baja lehetett de már megoldódott.

Nekem akkor úgy evett, hogy egy darabig próbálkoztunk aztán én is meguntam, nagy nehezen elaludt ill. elaltattam és mikor felébredt már annyira éhes volt, hogy azonnal rákapott.

Én kérdeztem a dokit és azt mondta, hogy olyan nincs, hogy rossz a tej. Merthogy én is már csak erre tudtam gondolni.

Szerintem ne idegeskedj másnak is előfordul, fog ő enni szépen csak most ilyenje van.


Üdv:5 hetes anyuka

2009. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. márc. 24. 13:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen, azt mondták, hogy biztos fáj a hasa, vagy nem jön tej a mellemből...baromság. Soha nem derült ki, mitől.

De azért azt nézd meg, hogy jön-e a tej úgy, mint eddig.

2009. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tej jön, sőt csöpög a kis szája mellett. Már vmikor fejem is le előtte egy kicsit, hátha az a baj, hogy gyorsan megy a szájába. Már kezdem azt hinni, hogy csak "hiszti" mert ezt csinálja 1,5 óráig, utánna meg szopizik mintha mi sem történt volna.
2009. márc. 25. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Biztos, hogy éhes? Milyen sűrűn eszik? Nálam is ezt csinálta a baba, de rájöttem, hogy nem éhes.
2009. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!