Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek miért rángatja...

Szerintetek miért rángatja pár napja szopás közben a babám a cicimet? Pedig sok tejem van.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hónapos meg van-e már foga, de nekem ezt akkor csinálta amikor kezdett jönni a foga, még egy kicsit harapdálta is.
2011. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is a fogzásra tippelek, nekem is hasonlóképp viselkedett, mikor jöttek a fogai
2011. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még csak 2 hónapos, úgy hogy nem hiszem a fogai jönnének. Nem tudom, hogy mi lehet az oka. Már mindent kipróbáltam. Más-más szoptatási poziciókat is próbálgattam,de az sem segített. És ami a fura az az, hogy csak pár napja csinálja ezt, azelőtt normálisan szopott.

Sajnos nagyon érzékenyek a melleim, és most ez a rángatás csak erősíti az amúgyis meglévő fájdalmaimat.

Amúgy köszönöm a válaszaitokat!

2011. okt. 20. 11:29
 4/6 xStefix ***** válasza:

Nem lehet, hogy a hátsótej már lassabban jön és ezért türelmetlenebbb a babád? Esetleg ekkorra már teljesen kiszívj a melled?

Próbáld ki, hogy ilyenkor átteszed a másik melledre is egy kis időre, azután vissza az elsőre. (A másikon meginduló reflex segíteni fog könnyebben kiüríteni az elsőt.)

2011. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. Kipróbálom :-)
2011. okt. 21. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartás nekem is ezt csinálta időközönként, nem jött úgy a tej ahogy ő szerette volna. Remélem hamar túl juttok a nehézségeken, kínáld sokszor ha sír kicsit nyugtasd meg a válladon aztán másik cici...sok sikert :)
2011. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!