Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kecskeruta fű tea tényleg...

A kecskeruta fű tea tényleg jó a tejnövelés szempontjából?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Igen nagyon jó.Én is ezt ittam,mert az elején kevés volt,de később még egy másik kisbabának is jutott.A ricinus communis nevű homeopátiás bogyó is nagyon jó.Ha nagyon kevés a tejed,próbáld ki együtt a kettőt,biztos beválik.
2009. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma váltottam erre a Laktoherbről és még vettem Urticat,remélem használ.A Laktoherb is jó volt csak már 3 hónapja azt iszom és úgy hallottam nem árt néha váltani,meg sokan dícsérik a kecskeruta fű teát.Hát próba szerencse Nekünk.

Üdv:Ancsy, 15 hetes kisfiú anyukája

2009. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is most akarom kipróbálni. Érdekességképp: olvastam a neten, hogy az USÁ-ban a teheneket ilyennel etetik, hogy magasabb legyen a tejhozamuk:) Akkor biztos jó lehet...


10 hetes kislány anyucija

2009. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!