Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Migrénes fejfájásra mit lehet...

Migrénes fejfájásra mit lehet bevenni?

Figyelt kérdés
szoptatok és őrült módon fáj a fejem........:(
2009. márc. 24. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Paramax rapid vagy panadol.
2009. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is migrénes vagyok, és a terhességem alatt sem kímélt. Az orvosom azt javasolta szedjem azt, amit a terhességem előtt.( bár azt nem vettem be, mert qvarelint és fél seduxen-t írtalk fel a migrén anbulancián) Én algofexet vettem be inkább, ha fájt a fejem, használt.

Szoptatás alatt is ez vettem be , mert más nem használt:(

2009. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgytudom,hogy a Paracetamol tartalmú fájdalom csillapítok ártanak a legkevesebbet a babának!
2009. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

EFFERALGAN és ehhez vegyél be egy nospa forte-t.

Hidd el hatásos és ezt szedheted. Nekem sem segített senki, mikor szenvedtem és én magam nyomoztam ki. A nospa görcsoldó, de a babára nem ártalmas.

Egyébként sok mindent szedhetünk, csak A GYÓGYSZERÉSZEK NEM VÁLLALJÁK A FELELŐSSÉGET ezért írják mindenre, hogy terhesek nem szedhetik, szoptatósok nem szedhetik... (de bármilyen dúrva gyógyszered van állandó szedésre, soha nem kell abbahagyni, nem figyelted meg???)

na... amit elsőre írtam szerezd be!

2009. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok... nagyon sok vizet igyál, hígítja a vért...
2009. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szedtem Nurofen fortét, nem lett baj.

A Panadol nem használt.

2009. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!