Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyoldalú táplálkozás esetén...

Egyoldalú táplálkozás esetén milyen multivitamin készítményt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nyáron nagyon étvágytalan vagyok. Csak kevés étel esik jól, abból se eszek sokat.


Nekem ez nem fogyókúra-dili vagy táplálkozási zavar, mert minden nyáron ilyen étvágytalan, kókadt, erőtlen vagyok.


Valamilyen multivitamint szeretnék szedni, mert azt hiszem táplálkozással nem viszek be elég vitamint. Talán az étvágyproblémám is megoldódna, ha pótolnám a hiányzó vitaminokat.


Milyen multivitamint ajánlotok? (jó minőségű dologra gondoltam, amiben minden megtalálható, lehetőleg vas is!)


2011. jún. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Béres csepp...az meghozza az étvágyad!

amugy s sok gyümi és zöldség...

2011. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

béres csepp és sport ;)


de az étvágytalanság okáról beszélj az orvosoddal

2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
testépítő boltokban lehet kapni ilyeneket. Én speciel Daily One-t szedek. nagyjából 10x annyi a vitamintartalma egy-egy tablettának mint mondjuk egy actival vagy hasonló divatos bogyónak. És az ára se olyan húzós. 70 v 75 szem 4000 körül van. Ja és még annyi, hogy ez a napi ajánlott bevitel ez bőven a ténylegesen szükséges mennyiség alatt van, ez kb a vegetáláshoz elegendő, szóval mindenképp ajánlanám a nagyobb dózisúakat. Mint pl a fentebb említett is.
2011. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Egy Béres csepp kúrát csináltam nemrég, éhesebb lettem tőle, de ugyanúgy nem kívánok semmit. Reggel és este tudok enni, amikor hűvös van, akkor is hideg ételt.


Sajnos sporthoz sincs sok erőm, pedig szeretek(szerettem) mozogni, este szoktam sétálni barátnőmmel nagyokat, és reggel munkába menet. (mondjuk hasznos lehet a sport, hiszen pont ezek a séták hozzák meg azt a minimális étvágyamat)


Persze süti, csoki menne, csak az nem elég tápláló, nincs benne vitamin, fehérje.


Ezt a Daily One-t meg fogom nézni, annyira tényleg nem drága (ennél még a vastablettám is húzósabb).

Nem is gondoltam rá, hogy testépítő üzletben is lehetne keresgélni, ha a gyógyszertári cuccok nem válnak be, kösz a tippet!

2011. jún. 13. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem Daily One-t, a boltban nagyon dicsérték.
2011. jún. 14. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
nem eszel,azért nincs erőd a sporthoz...aki éhes az eszik,ugyhogy ez csak kifigás..ezek szerint koplalsz...
2011. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak: az éhség és az étvágy nem azonos.

Hiába tudja az ember hogy ennie kell, van olyan sajnos, hogy nem tud megfelelő mennyiséget enni.

Aki volt már étvágytalan (pl. stressz, szerelem, front, meleg, vagy betegség miatt) az tudja miről beszélek.

2011. jún. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!