Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Zavart valakit, fájt valakinek...

Zavart valakit, fájt valakinek szoptatásnál, ha a babának jönnek a fogai? Nem harapnak-játszanak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hós kisfiamnak az alsó két foga kint van, már a felsők jönnek lassacskán. Néha-néha bele szokott harapni, elkezdi összeszorítani a fogát, de mikor sziszegek, jajdulok elengedi és néz rám. Aztán elmosolyodik és szopik tovább. Inkább akkor jellemző rá a harapás, mikor félálomban esti vagy kora reggeli szopcsinál. Igazán még nem volt fájdalmas.
2009. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, mi négy hósak vagyunk és jön az első fog... eddig párszor harapott, de feljajdultam és abbahagyta, nálunk is akkor van ált. mikor már bealudna rajta, ha ébren van teljesen és míg csak a szopira koncentrál nincs gond. bár nem tudom mi lesz ha már több is lesz:-)
2009. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, amikor kijöttek a fogacskák. Pedig nem harapott rá, csak nem tudta hogy kell még őket használni. De már nem fáj, lehet, hogy ő csinálja másképp, vagy megszoktam. De engem szándékosan, vagy játékból nem harapott meg.
2009. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!