Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos babánál még visszah...

10 hónapos babánál még visszahozható a tej? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hirtelen drasztikusan csökkenni kezdett, szinte egyik napról a másikra elapadt, fejésre nem reagál.
2011. jún. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Védőnőt,orvost kérdezted? Ez nem egy olyan kis dolog,nem neten kellene lógnod,hanem szakemberen... Ha így elapadt,valószínűleg nem jön vissza,de ez nem szakvélemény,csak az alapján ítélek,amit másoktól hallottam.
2011. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fejés ezerrel
2011. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kereslet-kínálat


nagyon kevés infót adtál meg ahhoz hogy érdemben lehessen válaszolni

2011. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha komolyan gondolod és áldozol is rá, akkor egy medela symphonyt bérlenék. Ha ez nem hozza vissza, akkor semmi. Sok sikert!!! drukkolok! (küldj privit, adok elérhetőséget)
2011. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasokat!


Kedves Utolsó! Próbáltam Neked privit írni, de nem sikerült, visszadobja! Küldd el nekem kérlek, hogyan bérelhetnék ilyen gépet!

2011. jún. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!