Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkoholmentes sör miatt...

Alkoholmentes sör miatt fájhat a babó hasa?

Figyelt kérdés
A szénsavat kikeverem belőle, alapjában véve nem szeretem, de iszom tejserkentés céljából. Mióta iszom, nincs egy nyugalmas éjszakánk, nemtudom összefüggésbe van-e a sörrel.
2009. márc. 27. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egy nap nem iszol és akkor kiderül, hogy éjszaka hogy alszik a pici. Én alkoholmentesből a Holsten ízesítettet szoktam inni, inkább üdítő íze van, az almás nagyon fincsi, de hűtve iszom, úgy finomabb.
2009. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia



Ha azóta van miota iszod akkor próbálj meg pár napot h kihagod,hátha ugy javul a helyzet.

Én buckler alk.menteset iszom 1 dobozzal esténként és nem fáj a drágám hasa tőle.

2 hósak vagyunk

2009. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szio,en is minden nap iszom,Drehert,de eddig semmi baj nem volt,es a szensavat sem razom ki belole...kibokizem mig eljutna a babamhoz!:)probal meg sor makat valtani vagy mas tejszaporitot valasz!
2009. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!