Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alkoholmentes sörtől...

Az alkoholmentes sörtől fájhat a baba pocakja?

Figyelt kérdés
5 hetes kisfiamnak hihetetlen jó étvágya van, csak néha nekem nincs elég tejem ahhoz, hogy jóllakjon. Tejszaporító teákat nem akarok inni, mert sokan írtátok, hogy hasfájást okoz. Az alkoholmentes sört olvastam még, hogy hatásos lehet, de félek, hogy az is problémákat okozna a baba emésztésében. Vannak tapasztalataitok ezen a téren?
2011. febr. 14. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokat megittam belőle a szoptatás alatt, tényleg hatásos volt és semmi hasfájást nem okozott a picinek. Inkább a tejtermékek...
2011. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én "kikavartam belőle" a szénsavat, úgy ittam. Próbáld meg. Az íze inkább hasonlított így egy kellemetlen gyógyteára, de mindent a cél érdekében....
2011. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Arról jut eszembe, amit a második válaszoló írt, hogy kikeverte belőle a szénsavat. A DM-ben lehet kapni a Karamalz nevű maláta italt, annyiba kerül mint egy jobb fajta dobozos sör, azt is ajánlják szoptatás alatt tejszaporítónak! Én csak egyszer ittam, nem valami finom, de kb. ilyen lehet, ha az alk.mentes sörből kikeverjük a szénsavat:-)

Próbáld meg, az biztos nem okoz hasfájást a picinek!

2011. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálni!
2011. febr. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!