Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért fájhat megint a mellbimb...

Miért fájhat megint a mellbimbóm megint úgy, mint az elején?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt a kisfiam és már pár hete minden szopi eleje rémálom. Nagyon fáj, pedig mindent úgy csinálunk ahogy előtte. Kenem Garmastannal, semmit nem használ, az anyatej úgyszint'. Volt így valaki, elmúlik, vagy ez már így marad?
2011. jún. 1. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mitől fáj, erősen szívja vagy jön a foga?
2011. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nem tudom.

Pont úgy fáj, mint az elején, mikor kezdtük a szopizást, szúró égő érzés a szopizások elején, és mintha apró sérülések is lennének a mellbimbómon. De már ezer pozíciót kipróbáltunk, sehogy sem jobb.

2011. jún. 1. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet h rá-rá harapott és nem gyógyul mert ugye mindig megdolgozza a szopival.Nekem is volt h hisztizett a cicimen,és bizony fájt is 2 napig.Én körömvirág krémmel kentem,az meggyógyította,a garmastan nekem nem használ ilyesmire,azt inkább csak puhán tartás céljából kenem nagyritkán.
2011. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:

Erős a gyanú, hogy fogzik.

Próbáld valahogy rábírni arra, hogy ne rajtad eddzen, különben lesznek még rossz napjaid... :-S

Hűthető rágóka, bársonyrongyi?

2011. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van. 4 és fél hós a kisfiam. Ezerrel jön a foga, nyálzik, nyűgös, rángatózik és nem igazán alszik. Ez a korszak igen csak a fogzásra és mozgásfejlődésre írható és ez megzavarja. Az én cicim is gázos. Garmastannal kentem és próbáltam úgy csinálni, hogy fél napig csak egyik ciciből szopizott és csak estefelé, mikorra telítődött a másik"rosszabb" cicim, akkor adtam neki oda. Remélem javul a helyzet ha végre kibújik a foga. Kitartás.
2011. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igen fogzik ezerrel. Nem gondoltam, hogy ez ennyire meggyötri a ciciket. Most este néztem, hogy az egyiknek csupa seb a teteje. Ez a fogzástól van? Kipróbálom én a is a körömvirág krémet, mert nagyon fáj, ez így nem állapot, már attól csillagokat látok, ha csak ránéz a fiam.

Köszi még egyszer.

2011. jún. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!