Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy rakjam minél többet...

Hogy rakjam minél többet cicire a babámat, ha 3,5-4 órát alszik?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja,hogy a több tej érdekében minél többet szoptassak,de az 5 hetes babám sokat alszik miután nagyon tele ette magát anyatejjel meg tápszerrel!próbáltam tápszert nem odaadni neki akkor meg nem alszik csak üvőlt!
2009. márc. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont amikor "üvölt" akkor kell sokat cicire tenni.Az én kislányom az első 2 hóban szinte folyamatosan a cicimen volt. Inkább rátettem egy nap 20-szor,de nem adtam neki tápszert.
2009. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amikor "dolgozni" kell a tejcsiért,türelmetlen,szinte dobálja magát!nem hajlandó szopizni
2009. márc. 27. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem elég neki az egyik melled! Egy darabig adj neki mind a kettőből és utána alaposan fejd ki!És igyál sok folyadékot! fog termelődni a bab igénye szerint csak kitartás kell hozzá!:)
2009. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs BABA!:)
2009. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mind a két mellem egyszerre "szerepel",már most is,fejek is mindíg hátha úgy több lesz a tej sőt ittam tejserkentő teát és szedtem homeopátiás golyócskákat is!
2009. márc. 27. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Sajnos az első 2-3 hónap nagyon nehéz,szinte csak a szopizásról és a fejésről szól. Legyél nyugodt (bár ilyenkor az ember minden csak nem nyugodt) és ha szeretnél szoptatni ne add fel!!
2009. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!