Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha nem iszok sok folyadékot?

Baj ha nem iszok sok folyadékot?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja szoptatok,de kb. napi fél liter vizet iszok. Lesz valami bajom??
2009. márc. 27. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bajod éppen nem lesz, csak a tej apadhat el így könnyebben! Átlagban napi 2 litert kéne inni , szoptatás alatt ennél is többet! Ha inni nem akarsz akkor sok levest egyél és sok gyümölcsöt egyél!
2009. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy szinte erőszakolni kell belém mindent.
2009. márc. 27. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor erőszakold magadba a folyadékot,mert nemcsak a "tejed" ,de a veséd is kárát látja majd,ha nem iszol eleget!!! (nem kívánom,de biztos nem volt még veseköved,azért nem iszol. Nekem sajnos már többször is volt,a görcsök felérnek egy szüléssel simán. Úgyhogy szerintem inkább igyál:) A babád is meghálálja nemcsak a veséd:)
2009. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rostos gyümölcsleveket sem szereted? Én dobozszám iszom. Főzz finom teát, csinálj limonádét, bármit, amit szívesen iszol. MUSZÁJ!!!!
2009. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!