Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy elmegy a tejem?...

Lehet, hogy elmegy a tejem? Eddig rengeteg volt, reggel etetés után még 60-80 ml-t le tudtam fejni. Most meg alig valami. Délután meg olyan, mintha a kisfiamnak sem lenne elég. Eszek rendszeresen, iszok sok folyadékot.6 hetes a kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindezek mellé pihenj sokat és igyál tejserkentő teát (pl.), de lehet mást is inni, vagy szedni, ami neked tetszik. És fejj csak szorgalmasan


7 hós baba anyukája

2010. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy kevesebb a tejed,mert épp egy nővekedési szakban vagytok,amior hirtelen több kell neki.Szopptassd 2 óránként,fejj is ,ha tudsz,és reggel inkább,mert éjjel több termelődik.A lefejtet cicizés utánn még odaadhatod este.3-4 nap alatt így átáll a szervezeted a nagyobb igényre.
2010. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is ne aggódj, attól csak rosszabb lesz, de gondolom ezt már hallottad :) Fejlődési ugrásoknál, az egyik pont 6 hetesen van, mindig kicsit kevesebb a tej, amíg be tud állni a szervezet az új igényekre. Szoptass többször, ha úgy érzed, h nem volt neki elég. De nézz körül a homeopátiás szerek között is, nekem az is segített!


[link]


Az én kisfiam most 5 hónapos, de eddig csak anyatejet kapott. No para, biztos sikerülni fog :)

2010. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, nekem egy forró fürdővel egybekötött fél órás lazítás, v 6-8 perc a szoliban mindig serkentette a tejtermelődést!
2010. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.iszok laktoherbet,meg tejserkentő port is.pihenni nem nagyon tudok,mert a gyerkőc szinte egész nap fel van és nincs el egyedül.éjjel általában 11ig ordít.mire nagy nehezen elaludna,addigra elkezd csuklani és felébred.
2010. jan. 8. 10:53
 6/7 Tittiritty ***** válasza:
A fentiekhez még hozzátenném, hogy nekem az alkoholmentes sörtől is beindul a tejem.
2010. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az alk. mentes sör nekem is beválik. :)

estére amúgy mindig kevesebb a tej. én sokszor hittem, hogy elapad, hogy nem elég stb. de nem következett be. 1 éves és még szopik.

2010. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!