Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az utolsó szoptatáskor mindig...

Az utolsó szoptatáskor mindig kevesebb a tejem! Tudni fogja a szervezetem, hogy estére több tej kell, ha sűrűbben ráteszem este?

Figyelt kérdés

Háromszor, négyszer is ráteszem és akkor talán elalszik, de akkor általában már tíz óra van!Szeretném valahogy hamarabb elaltatni, mert akkor már én is fáradt vagyok!Amúgy napközben jól lakik anyival amennyi van!


Előre is köszönöm a válaszokat:3hós kislány anyukája


2009. márc. 28. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint mindenki, estére elfáradsz, ezért kevesebb a tejed. Ez nem azt jelenti, hogy a baba nem lakik jól. Ha annyira éhes lenne, akkor éjjel sűrűn felkelne enni, s ordítana. Estére a tej más jellegű, mint reggel, ugyanúgy változik egy nap a tej, mint a gyermek fejlődése során. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Ha nem lakik jól, akkor szoptasd meg többször, amikor igényli!

3 hós kisfiú anyukája

2009. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!!
2009. márc. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!