Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves szoptatós anyukák! Ti...

Taticsa kérdése:

Kedves szoptatós anyukák! Ti hogyan oldjátok meg, hogy szoptatáskor a másik ciciből szivárgó tej ne áztasson el mindent?

Figyelt kérdés
A melltartóbetét minden pólómon átüt, nem vmi dekoratív, próbálam textilpelenkával felitatni de nem győzöm mosni, arról nem beszélve, hogy nyilvánosan nem lehet úgy diszkréten szoptatni, hogy mind a két didit elő kell venni.
2011. júl. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én több dolgot ajánlanék.

1. A melltartóbetét nem kell mindig, csak mikor szoptatsz, akkor meg szerintem praktikusabb a tejgyűjtő kagyló. Ezt egy egyszerű mozdulattal becsúsztatod, nem kell levetkőzni hozzá.

2. Nekem a zsályatea/zsályaméz használt, nem tudom, hogy népi hiedelem-e, nekem egy idős néni ajánlotta és bevált. A tejem nem apadt el, de nem is csöpögött többet.

2011. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! én szoptatáskor használok tejgyűjtő kagylót, az felfogja a tejcsit, bár néha ha elmozdul abból is kifolyik, de ez az esetek kis %-ban történik csak... Melltartóbetétből keress vékonyabbat, de sajnos tényleg látszik :S! Minnél tovább tartó szoptatást kívánok!
2011. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NE aggódj, nem fog sokáig tartani ez az állapot, nálam mindhárom gyereknél 3 hó körül már csökkent az áradat, 6 hóra pedig nem is kellett használnom betétet, és nem azért mert csökkent a tejmennyiség, csak egyszerűen átalakul, hogy amikor szopja, ott és abban a mellben termelődik!

Addig pedig otthon másik cici elő, textilpelenka rá, idegenben pedig cserebetétekkel felfegyverkezve (ja és mintás, nem szűk felső, hogy ne üssön át a melltartóbetét)

2011. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elolvasva a válaszokat, mindegyik hasznos. Csak annyit írok le, amit én szoktam, aztán lesz egy sokadik, saját variációd :)

Berakom az ellenkező melltartóba a betétet, az kb. meg is telik és szoptatás végén cserélem tisztára. Ha nem tetszik, akkor csak szoptatáskor tedd be. Esetleg lehet próbálkozni szivacsos melltartóval - azon nem üt át.

2011. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyatejgyűjtő kagyló!

[link]

2011. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!