Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki medocriptinet?...

Szedett valaki medocriptinet? Aprilistól nem szoptatok és szeretnénk másik babát, de nem sikerül. Ezt irták ki a tejtermelés leállitására. Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:34
 1/3 xStefix ***** válasza:

Úgy érted, április óta nem állt még le a tejtermelésed? Ez mit jelent pontosan?

Ha nem szoptatsz aktívan, akkor már le kellett, hogy álljon.

Mert az, hogy utána még hónapokig tudsz kipréselni egy kis tejet, normális. Nem jelent automatikusan hormonális gondot.

2011. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg pár cseppet is kipréselsz,emelkedett a prolaktin szinted.Első gyerek után évekig küszködtem ezzel a problémával.Dostinex-et kaptam,heti egy tablettát kell bevenni.Kezelés alatt csökkent,ahogy abbahagytam megemelkedett a szint.Aztán alternatív gyógymódot alkalmaztunk az hatásos volt,sajnálom hogy késön bukkantam rá.Ha érdekel írj,nem írom ki ide mit használtam ,mert nem szeretnék vitát.Nem titok,csak sokan nem hiszik.
2011. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,második küldtem privit.
2011. márc. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!